..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Aşkın Tören Altınordularla buluşmaya devam Ediyor

Aşkın Tören Altınordularla buluşmaya devam Ediyor

AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören ziyaretlerine TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Şenel Yediyıldız ve AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşcı ile devam etti. 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 104. Yıldönümü nedeniyle şehit ve gazilerimizin aileleri ile de bir araya geldi.

Gittiği her adreste Altınorduluların yoğun ilgisi ile karşılaşan AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören halkla buluşmaya devam etti. Şarkiye ve Düz mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Tek tek el sıktı, sorun ve talepleri dinledi. Esnaf ve halk ziyaretlerinin ardından ise 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 104. Yıldönümü nedeniyle Ordu Valiliği tarafından düzenlenen yemek programına katıldı. Programa katılan şehit aileleri ve gazilerin tek tek ellerini sıktı. Şehit ve gazi aileleri Aşkın Tören’i bağırlarına bastı. Tören burada yaptığı değerlendirmede “Çanakkale Zaferi’nin 104. yıldönümünde, bu mukaddes toprakları bizlere vatan kılan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle, minnetle yad ediyorum” dedi.

Aşkın Tören programın ardından Altınordulularla buluşmaya devam etti. Ziyaretlerine TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız ile AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşcı da eşlik etti. Yediyıldız ve Taşcı, Tören için halktan destek istedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar