..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN KIR, “ŞİMDİ VAKİT ÇALIŞMA VE ÜRETME VAKTİ”

BAŞKAN KIR, “ŞİMDİ VAKİT ÇALIŞMA VE ÜRETME VAKTİ”

AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Cenan KIR, yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Bakanlar Kurulu hakkında açıklama yaparak “Vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun” dedi.

Kır açıklamasında, Biz 16 yıldır Türkiye’yi Reformlarla yönettik. Bunun en önemlisi de 16 Nisan Halk Oylamasıyla temellerini attığımız Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi olmuştur. Milletimiz 16 Nisan Halk Oylamasıyla temelleri atılan yeni sistemi 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleriyle “Yaparsa Yine Ak Parti Yapar” diyerek halkımızın da teveccühü ile taçlandırmış, Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ı da Yeni sistemin İlk Başkanı olarak seçmiştir” dedi.

Şimdi Vakit Çalışma Ve Üretme Vakti

Kır, “Türkiye’ye 5 yıl boyunca çağ atlatacak isimler, yeni sistemin ilk Başkanı ve AK Parti Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı. Kurulan yeni kabine ile birlikte yeni Türkiye’nin şahlanışına hep birlikte tanıklık edeceğiz. Yatırımlar artarak devam edecek, Türkiye büyüyecek. Dışarıdan yapılmaya çalışılan her türlü engellemeye rağmen biz yolumuza kararlılıkla istikrarlı bir şekilde devam edeceğiz. “Şimdi vakit çalışma ve üretme vakti” dedi.
Başkan Kır, “Kabineye Seçilen, Cumhurbaşkanı Yardımcımıza ve Bakanlarımıza Yeni Türkiye Yolunda gerçekleştirecekleri çalışmalarda başarılar diliyorum. Rabbim, AK Partimizin bir neferi olarak bizlere de Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Güçlü Türkiye için Güçlü Fatsa için hakkıyla hizmet edebilmeyi nasip eylesin”diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: