..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Tekintaş, İlk Gün ki Aşkla Çalışıyoruz

Başkan Tekintaş, İlk Gün ki Aşkla Çalışıyoruz

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 31 Mart seçimlerinin Türkiye için önemli olduğunu belirterek, “Cumhur ittifakının ruhuna uygun hareket ediyoruz. Yurt dışı penceresinden bakıldığında yaşatılmak istenen süreçlerin yanında Türkiye bir gelecek ve bir beka mücadelesi vermektedir” dedi.

Başkan Tekintaş, 31 Mart Seçimleri öncesinde Türkiye’nin ittifaklaşmış bir cepheli süreç yaşadığını belirterek, “Bu cepheli süreç yurt içinden siyasi partilerin birbirleriyle mücadelesi gibi algılanabilir, ama yurtdışından bakıldığında Türkiye’de artık böyle bir ortamın bir istikbal ve gelecek mücadelesi bir beka sorunu olduğunu ortaya koyuyor” diye konuştu.

Türkiye’nin kendinden çok çevredeki oluşum ve olaylardan etkilenebilen ülkelerin başında geldiğini belirten Başkan Engin Tekintaş, 15 Temmuz hain darbe girişiminin ülkeye verdiği zararın ne kadar büyük olduğunun daha iyi görüldüğünü ifade etti.

Başkan Tekintaş, konuşmasının devamında şunları söyledi:

“CUMHUR İTTİFAKININ RUHUNA UYGUN HAREKET EDİYORUZ”

31 Mart seçimleri kapsamında Büyükşehir Belediye Başkan adayımız olan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in adaylığı belli olduktan sonra biz de çalışmalarımızı aynı doğrultuda sürdürüyoruz. Hem sahada yapılan çalışmalara katkı sunmaya hem de büyükşehir belediye başkanlığı görevimizi aksatmadan yürütmeye devam ediyoruz. Kamuoyunun beklentisine cevap olabilecek çalışmaları da devam ettiriyoruz. Yapılan hizmet ve çalışmaların yanında bir kolektif yapı ile seçime gidiyoruz ve ilk gün ki aşkla çalışıyoruz. 24 Haziran’da elde edilen netice ülkenin varlığı birliği için bir adımdı. Cumhur ittifakı ile yapılacak olan ikinci seçimde milletimizin heyecan ile sandık başına gideceğini düşünüyoruz. Cumhur ittifakının ruhuna uygun hareket ederek milli birliğin bütünlüğün korunması özellikle milli birlik ve beka açısından bakıldığında bu seçimin önemli olduğunu görüyoruz.

“VATANDAŞLARIMIZIN TERCİHİ CUMHUR İTTİFAKI OLACAKTIR”

Yerel seçimler parçalı seçimler gibi görünür. Her ilçenin koşulları farklıdır. Vatandaşlarımız sandık başına gittiğinde bulunduğu ilçenin geleceği için mensubu olduğu ve savunduğu partisinin adayına oyunu kullanır. Vatandaşlarımız bu ilin ve ülkemizin geleceği için beka, istikrar ve istikbal mücadelesinin var olduğunu düşünerek inşallah sandık başına gidip bu kararı Ak Parti ölçeğinde kullanacaklar ve tercihleri cumhur ittifakı olacaktır. Bu bizim için ayrı bir onur ve mutluluktur. Ben Cumhurbaşkanımıza mitingdeki mesajları için teşekkür ediyorum.

“DR. MEHMET HİLMİ GÜLER İLE SONUÇ BULMASINI ARZU EDİYORUZ“

Seçimlere bütünlük içinde baktığımızda elimizdeki tüm verileri ortaya koyarak bütün ilçelerimizde çalışmalarımız sonuna kadar güçlü bir şekilde sürecek. Ak Parti’mizin hem adayı olan hem de bakan olarak hizmet etmiş ağabeyimiz Dr. Mehmet Hilmi Güler ile seçimleri sonuç bulmasını arzu ediyoruz. Bunun için çalışıyoruz ve hedefimiz de budur. Daha önceki süreçlerden de yola çıkarak düşündüğümüzde seçmen eğer huzurlu bir ortamın varlığını hissediyor ise bunun tekrarını arzu edecektir.

“EN LAYIKIYLA GÖREVLERİMİZİ YAPMAYA ÇALIŞTIK”

Milletimizin heyecanını görüyoruz, milletimizin ne istediğini görüyor ve beklentilerini biliyoruz. Bizim de ona göre hedeflerimizi koymamız gerektiğinin farkındayız. Bu çerçeve içinde 2009’dan 2019’a kadar farklı kademelerde milletimiz bize görevler tebliğ ettiler. Bu görevleri en layıkıyla bir güven çerçevesinde yerine getirmeye çalıştık. Bizim milletimize vefa borcumuz var. Milletimizin de vefası

gereği bizi önemli ölçüde desteklediklerini görüyoruz. Onlar bize sandık başında inandıkları, güvendikleri için tereddütsüz destek verdiler. Bizim de onlara teşekkür etmemiz gerekiyor.

“ÇEVRE YOLU ŞEHİR İÇİ TRAFİĞİNİ RAHATLATTI”

Bizim için diğer bir mutluluk ise bazı nedenlerden dolayı ertelenmiş olan çevre yolunun açılması oldu. Çevre yolu birinci etabı bizim için son derece önemli ve beklentisi en yüksek olan hizmettir. Çevre yolumuz hizmet vermeye başladı ve şehir içi trafiği rahatladı. Böyle bir hizmetin kısa sürede sunulabilmesi, gece gündüz çalışılması ve bir emeğin ürünü olduğunun görülmesi kanaatindeyim.

“HER ŞEYİMİZ MİLLET OLACAK”

Mensubu olduğumuz siyasi partimizin çalışmaları doğrultusunda kendimizi, derdimizi unutacağız. Her şeyimiz milletimiz olacak, belediyecilik olacak, her şeyimiz hizmet olacak. En önemli hedefimiz de milletimizin gülen yüzünü görebilmek, onlara mutluluk yaşatmak olacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: