..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Tezcan, Sağlığımızı ve Çevremizi Korumalıyız

Başkan Tezcan, Sağlığımızı ve Çevremizi Korumalıyız

Altınordu Belediyesi, bünyesinde çalışan personellerin iş ve sosyal yaşamında birçok alanda bilinçlenmesi amacıyla “Genel Sağlık” konularında eğitim seminerleri düzenledi.

Altınordu Belediyesi belediyecilik alanında yürüttüğü faaliyetlerin yanı sıra personellere yönelik eğitim seminerlerine de devam ediyor. Bu kapsamda Altınordu Belediyesi ile Ordu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü arasında uygulanan Toplum Yararına Programı (TYP) çerçevesinde çalışan personellere alanında uzman meslek elamanlarınca ‘Genel Sağlık’ konularında eğitim verildi.

Altınordu Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen eğitime Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan, birim müdürleri ve personeller katıldı. Dr. Emre Gür tarafından verilen eğitimin ana maddesini sigaranın sağlığa olan zararları ve etkileri oluşturdu.

BAŞKAN TEZCAN: “HEM SAĞLIĞIMIZI HEM DE ÇEVREYİ KORUMALIYIZ”

Eğitime katılan Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan, burada yaptığı konuşmada sağlığın önemine vurgu yaptı. Sigara gibi zararlı maddelerin hem insan sağlığına hem de çevreye büyük zararlar verdiğini ifade eden Başkan Tezcan, “Kültürlü ve medeni toplum, ne yaptığını bilen bir toplumdur. Sağlığımıza değer vermeliyiz. Sağlığımıza verdiğimiz değerin yanı sıra çevremize de değer vererek doğayı korumalıyız. Hem sağlığa hem de çevreye büyük zararları olan sigara konusunda çok duyarlı olmalıyız. Bu bilincin arttırılması için belediyemiz tarafından verilen eğitimlerin çok büyük önemi olduğunu düşünüyorum. Gerçekleşen eğitimlerin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: