..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Milletvekili Gündoğdu, Hep Birlikte Çalışmaya Devam Edeceğiz

Milletvekili Gündoğdu, Hep Birlikte Çalışmaya Devam Edeceğiz

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan’ı ziyaret etti.

Altınordu Belediyesi’ni ziyaret eden AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan ve Altınordu Belediyesi birim müdürleri ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

MİLLETVEKİLİ GÜNDOĞDU: “HEP BİRLİKTE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Gerçekleşen ziyarette konuşan AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Ordu’ya hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi. Ordu’nun Ankara’sız, Ankara’nında Ordu’suz olmayacağına dikkat çeken Gündoğdu, “Altınordu’muz Ordu’muzun en önemli ilçesi. Pazar gününden sonra milletimizin göstereceği teveccüh sonucunda hep birlikte Ordu’ya hizmet etmeye devam edeceğiz. Ordu Ankara’sız, Ankara’da Ordu’suz olmaz. Biz Ankara’da Ordu’nun hak ve menfaatlerini korumaya devam edeceğiz, yerelde de seçilen arkadaşlarımız gereken talepleri bize iletecekler ve bizlerde o taleplerin gerçekleşmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Bu doğrultu da hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

BAŞKAN TEZCAN: “HEPİMİZ ORDU SEVDALISIYIZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan, geçmişte olduğu gibi gelecekte de hep birlikte çalışmaya özen göstereceklerini söyledi. AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu’nun katılımlarıyla, birim müdürleri ile birlikte istişare toplantısı yaptıklarını aktaran Başkan Tezcan, “Ordu Milletvekilimiz Sayın Metin Gündoğdu’yu belediyemizde ağırlamaktan mutluluk ve onur duyduk. Sayın vekilimiz ile birlikte şehri beraber yönettiğimiz mesai arkadaşlarımızla bir araya gelerek istişarelerde bulunduk. Her birimiz Ordu sevdalısıyız, geleceğin şehri Ordu’muzu hep birlikte emekle, alın teriyle, akılla ve güçlü birliktelikle geleceğe taşımak istiyoruz. Ziyaretleri ile bizleri onurlandıran Ordu Milletvekilimiz Sayın Metin Gündoğdu’ya teşekkürlerimi iletiyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: