..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
OTSO'dan 40 yıllık üyelerine plaket

OTSO'dan 40 yıllık üyelerine plaket

ORDU (AA) – Ordu Ticaret ve Sanayi Odasınca (OTSO), 40 yıl ve üstü halen faal olan üyelerine plaket takdim edildi.

OTSO Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin, odanın toplantı salonunda düzenlenen plaket takdim töreninde yaptığı konuşmada, 40 yılı aşkın süredir ticaret hayatını devam ettiren üyelerini onurlandırmak istediklerini söyledi.

Aynı işi 40 yıl yapmanın kolay olmadığını dile getiren Şahin, şöyle devam etti:

"Bilhassa Karadeniz'de bu olay daha zordur. Karadeniz'de üç nesil bir işi devam ettiren neredeyse yok denecek kadar az. Bu 40 yılı dolduran arkadaşlarımızı, üyelerimizi tebrik ediyorum. Çünkü son 5 yılda Türkiye Odalar Borsalar Birliğinin yaptığı bir araştırmaya göre, sadece kardeşler arasında batan şirket bedeli 350 milyar dolardır. Bizim bu şirketlerimiz bunlardan bir tanesi olmadığı için gurur duymak gerekmektedir. İnşallah bundan sonra daha sıkı bağı olan şirketler kurarak yeni 40 yıla aşkın süre devam eden bir yapı ortaya çıkartırız."

Şahin, 40 yılı dolduran üyelerine hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

OTSO Meclis Başkanı Levent Yıldırım ise bu memlekete büyük hizmetlerde bulunulduğunu belirterek, "İnşallah bundan sonraki dönemlerde de siz ve sizin çocuklarınız yaktığınız bu ateşi en iyi şekilde hiç bir zaman söndürmeden götüreceklerdir. Hakikaten Ordu'nun buna ihtiyacı var. Biz bugün sizi hatırlamak istedik. Dolayısıyla böyle bir kaynaşmanın olduğu sizin gibi değerli şirketlerimizin sahipleri, temsilcileri, ticari erbabı ile hep beraber bir aradayız." dedi.

Konuşmaların ardından 40 yıl ve üstünde ticaret hayatını devam ettiren 39 faal üyeye plaket takdim edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Ordu OTSO plaket

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: