..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Yılbaşında Kamu Çalışanları Unutulmadı

Yılbaşında Kamu Çalışanları Unutulmadı

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş 2018‘in son saatlerinde kentin huzuru ve güvenliği için emniyet ve jandarma kontrol noktalarında görev yapan kamu görevlilerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı. Ardından Ordu Valisi Seddar Yavuz ve beraberindekilerle yeni yılın ilk bebeğini ve ailesini ziyaret eden Başkan Tekintaş yeni yıla sağlık çalışanlarıyla birlikte girdi.

“RABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN”

Başkan Engin Tekintaş 2018’in son saatlerinde ilk olarak emniyet ve jandarma kontrol noktalarını ziyaret etti. Ziyaretinde görevli emniyet güçleriyle bir süre sohbet eden Başkan Tekintaş, “Sizler kentin huzuru ve güvenliği, can ve mal emniyeti ile vatandaşların sağlığı için özveri ile görev yapıyorsunuz. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum. Rabbim yar ve yardımcınız olsun” dedi.

Başkan Engin Tekintaş’a teşekkür eden emniyet güçleri ise yeni yıl öncesinde yapılan ziyaretten dolayı büyük memnuniyet duyduklarını ve bu ziyaretin kendilerine moral verdiğini söyledi.

YENİ YILIN İLK BEBEĞİNE BARAN ALPARSLAN İSMİ VERİLDİ

Yeni yıl ziyaretlerini sağlık kuruluşlarında sürdüren Başkan Engin Tekintaş Ordu Valisi Seddar Yavuz ile birlikte Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde dünyaya gelen yeni yılın ilk bebeği Baran Alparslan Öztürk’ü ve ailesini ziyaret etti. Gürgentepe ilçesinde ikamet eden Mavide Öztürk ailenin dördüncü 2019 yılının ise ilk bebeğini dünyaya getirmenin heyecanını yaşadı. 4 kg 100 g dünyaya gelen bebeğe Baran Alparslan ismi verildi. Ordu Valisi Seddar Yavuz ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş bebeği ziyaret ederek hediyelerini takdim ettiler. Anne Mavide Öztürk ve baba Erkan Öztürk ise oğullarını kucaklarına almanın heyecanını yaşarken onun için sağlık dileğinde bulundular.

YENİ YIL PASTASI SAĞLIK ÇALIŞANLARIYLA BİRLİKTE KESİLDİ

Vali Seddar Yavuz’la birlikte son olarak Boztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesini de ziyaret eden Başkan Tekintaş burada da görevli doktor, hemşire, sağlık personeli ve memurlara karanfil vererek yeni yıllarını kutladı. Tedavi gören hastaları da ziyaret eden heyet, hastalara ve ailelerine geçmiş olsun dileğinde bulundu. Ziyaretin ardından hastane personeli tarafından hazırlanan pasta kesilerek yeni yıla sağlık çalışanlarıyla birlikte girildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: