..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
YOĞUN ANKARA MESAİSİ YAPTI VE HERKESE ULAŞ’TI

YOĞUN ANKARA MESAİSİ YAPTI VE HERKESE ULAŞ’TI

Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi programına katılmak üzere Ankara’ya giden Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş TEPE, yoğun bir Ankara mesaisi yaptı. TBMM’de milletvekilleri ile görüşmelerde bulunan Tepe, ilçenin sorunlarını anlattı.

GÜNDÜZ MESAİSİ VEKİLLERLE

Ankara’ya iner inmez soluğu Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde alan Başkan TEPE, milletvekilleri ile bir araya geldi. İlk önce MHP Ordu Milletvekili Cemal ENGİNYURT’la görüşen Başkan TEPE, ardından AK Parti Ordu milletvekilleri Opr. Dr. Şenel YEDİYILDIZ ve Ergün TAŞÇI’yla Gülyalı’daki çalışmalar ve sorunlar üzerine değerlendirmelerde bulundu. Başkan TEPE’nin TBMM’deki son görüşmesi CHP Giresun Milletvekili Necati TIĞLI’yla oldu ve akabinde Kemal KILIÇDAROĞLU başkanlığında gerçekleşen CHP Grup Toplantısına da katıldı.

GECE MESAİSİ BELEDİYE BAŞKANLARIYLA

Başkan TEPE’nin gece mesaisi belediye başkanlarıyla gerçekleşti. Çankaya Belediye Başkanı Alper TAŞDELEN’in ev sahipliğinde Sosyal Demokrat Belediyeler Birliği (SODEM) Yönetim Kurulu Olağan Toplantısına misafir olarak katılan TEPE, CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit TORUN, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç SOYER, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan KARALAR, Bolu Belediye Başkanı Tanju ÖZCAN, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü GENÇ, Kartal Belediye Başkanı Gökhan YÜKSEL gibi önemli isimlerle görüşmelerde bulundu.

“BİRLİKTE ORDU’YUZ” VURGUSU

Her platformda 31 Mart sonrasında oy veren vermeyen bütün kesimlerin belediye başkanı olduğunu söyleyen ve bunu samimiyetle uygulayan Başkan TEPE, ziyaretlerinde parti ayrımı yapmaksızın tüm milletvekilleriyle bir araya gelmeye gayret gösterdi. Gülyalı’nın sorunlarının çözümü, gerçekleştirilecek projelerin önündeki engellerin ortadan kaldırılması için işlemleri bizzat takip eden Başkan TEPE bu özelliğiyle takdir toplamaya devam ediyor. Vatandaşın derdinin kutuplaşmak olmadığını belirten Başkan TEPE, “İnsanlar bizden hizmet bekliyor. Gülyalı’ya hizmet yolunda bütün kapıları çalacağız. Birlikte Ordu’yuz ve beş yıl Ordu’ya birlikte hizmet edeceğiz” dedi. Başkan Tepe’nin dünkü görüşmeleri sosyal medya hesaplarında da paylaşıldı ve takipçilerinden tam destek aldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: