..
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AK PARTİ KABADÜZ  İLÇE BAŞKANLIĞINA ERGİN HATİPOĞLU SEÇİLDİ

AK PARTİ KABADÜZ İLÇE BAŞKANLIĞINA ERGİN HATİPOĞLU SEÇİLDİ

AK Parti Kabadüz İlçe Teşkilatının 7.olağan Kongresi yapıldı. Kongreye , Milletvekili, Metin Gündoğdu, Ergün Taşçı, , İl Başkanı Halit Tomakin, çevre İlçenin İlçe ve Belediye Başkanları delegeler ve yoğun katılım gösteren Kabadüz’lü hemşehrilerimiz  katıldı.

Kongre Divan Başkanlığını Trabzon Milletvekili Dr.Adnan Günnar,  Divan Başkan Yardımcılığına, İl Başkan Yardımcısı Telat Yıldız , Katip Üyelik görevlerini ise İl Yönetim Kurulu Üyesi Yücel Binicioğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Meryem kahveci , İlçe Gençlik Kolları Başkanı Samet Duran  yaptı.

Mevcut İlçe Başkanı Halit Günaydın’ın aday olmadığı kongreye tek liste ile gidildi. AK Parti Kabadüz İlçe Teşkilatında uzun zamandır Teşkilat Başkanlığı yapan Ergin Hatipoğlu İlçe Başkanı olarak seçildi. Ergin Hatipoğlu’nun  Listesi Şu isimlerden oluştu ; Bilal İyigün, Mert Okutan,Münevver Güneş,Mustafa Akçay,Meryem Cingirt, Akay Fedakartürk, Emine Esmer,Muzaffer Altuntaş, Erol Bodur,Ümit Kurucu

İl Delegeliklerine ise ; Ergin Hatipoğlu, Yener Kaya, Halit Günaydın,Meryem Kahveci, Samet Duran,Olgun Özcan,Nurettin Çetinkaya, Yusuf Kurucu, Rüşan Aktürk, Ahet Ali Aktaş, Hüsamettin Türkmen seçildiler.

Kongrede, Milletvekilleri, Metin Gündoğdu ve Ergün Taşçı İle İl Başkanı Halit Tomakin birer konuşma yaptı.

İL BAŞKANI HALİT TOMAKİN; FINDIĞIN BUGÜNKÜ PİYASA DEĞERİNİ BULMASINDA MİLLETVEKİLERİMİZİN BÜYÜK YAPI VAR

Kongrede konuşan İl Başkanı Halit Tomakin, Cumhurbaşkanımızın her yıl 1 Milyon üye kampanyası başlattığını hatırlatarak Mahalle Başkanlarından ve delegelerden bu gönül seferberliğine katkı sunmaları için gayret göstermelerini istedi. Başkan Tomakin üye seferberliği çalışmalarında Kabadüz teşkilatının önemli sayıda üye yaparak katkıları oldu kendilerine teşekkür ediyorum dedi.

Başkan Tomakin, Fındık konusuna da değinerek bugün fındık serbest piyasada eğer mustahsilin istediği seviyede ise bunda Ordu Milletvekillerimizin önemli katkıları vardır diyerek, sadece bunlardan iki tanesini aktarmak istiyorum.Milletvekilimiz sayın Metin Gündoğdu risk alarak fındık üreticisi mağdur edilirse kendimi yakarım dedi , Milletvekilimiz sayın Ergün Taşçı 2018 yılında Cumhurbaşkanımızla yapılan Karadeniz Bölgesi fındık üreticileri milletvekilleri toplantısında Cumhurbaşkanımıza net bir şekilde fındık fiyatı 20 TL. olmalıdır dedi ve bugün gelinen noktada hamd olsun fındık üreticisinin yüzü gülüyor işte bunlar o günlerin emek ve  çalışmalarının sonucudur dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar
%d blogcu bunu beğendi: