• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ALTAŞ, YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

ALTAŞ, YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Altınordu 3.Olağan İlçe Kongresi sonucunda Tahir Şükrü Altaş, daha önce genel merkez tarafından atandığı başkanlık görevine bu kez seçimle geldi.

3 Mart 2021 tarihinde yapılacak olan Büyük Kurultay öncesinde Ordu ilçe kongrelerinin 18’ncisi olan Altınordu 3. Olağan İlçe Kongresi büyük bir katılımla gerçekleştirildi.

Yapılan kongre sonucunda daha önce MHP Altınordu İlçe Başkanlığına genel merkez tarafından getirilen Tahir Şükrü Altaş, katılımcıların tüm oyunu alarak başkan seçildi.

MHP Ordu İl Başkanı Naci Şanlıtürk, kongreyi değerlendirerek, “14.03.2021’de yapacağımız Büyük Kurultay sürecinde Ordu İlçe kongrelerimizden 18.’si olan Altınordu 3. Olağan İlçe kongremizi gerçekleştirdik. Kongre divan kurulumuz, MYK üyelerimiz Abdullah Bahadır Alperen, Gökhan Ağdemir ve Volkan Dudu beylere teşekkür ediyorum. İlçe Başkanımız Tahir Şükrü Altaş ve yönetim kurulunu tebrik ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Altınordu İlçe Başkanı Tahir Şükrü Altaş ise katılım gösteren herkese teşekkür ederek, davaları yolunda çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar