• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN AYDIN, YAPAMAZ DEDİLER, YAPTIK

BAŞKAN AYDIN, YAPAMAZ DEDİLER, YAPTIK

Gelecek Partisi Ordu İl Başkanı Av. Ali Safa Aydın, ‘parti kuramaz, kursalar bile örgütlenemez’ demelerine rağmen Gelecek Partisi’nin 70 ilde teşkilatlandırdıklarını belirterek, 1 Kasım 2020 Pazar günü de Ankara’da Büyük Kongre’yi yapacaklarını söyledi.

Türkiye’de 70 ilin teşkilatını oluşturduklarını, 243 ilçenin kongresini tamamlayarak 44 ilin il kongresini gerçekleştirdiklerini hatırlatan Aydın, “her türlü baskı tehdit ile dolaylı dolaysız baskılara rağmen, büyük kongre yapma koşullarını tamamlayarak 1.Olağan Genel Kongremizi 1 Kasım 2020 Pazar günü saat 10.00 da Ankara Anfa Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştireceğiz.” dedi.

“Dip dalganın lideriyiz”

Gelecek Partisi saflarına katılan on binlerin kısa süre içerisinde 100 binlere, milyonlara yükseleceğini söyleyen Aydın, şunları söyledi; “Yolsuzluk yoksulluk ve yasakları önleyeceğiz iddiası ile siyaset sahnesine çıkan iktidar partisi maalesef geçen bu süre zarfı içerisinde bu ilkelerin tamamını unutmuş, unutmakla kalmayıp yolsuzluk, yoksulluk ve yasakları doğuran, besleyen, yeşerten bir yapıya dönüşmüştür. Gördüğümüz odur ki derin bir dip dalga oluşmaktadır. Hukuki sürecin gerektirdiği şartları yerine getirerek 1. olağan genel kongresini yapmaya hak kazanan gelecek partisi bu zor zamanlarda milletimiz adına her türlü sorunu dile getirecek tüm meseleleri konuşacaktır. oluşturulan korku duvarlarını yıkarak, ülkemizin içerisine girdiği kısır döngüye dur diyecek ve milletimizin hayallerinin yok edilmesine karşı duracağız. milletimizin gerçek gündeminin yani işinin, aşının, onurunun takipçisi olacağız. Ülke sathında oluşmakta olduğunu gözlediğimiz derin dip dalganın lideri olarak, aziz milletimizi güvenli bir limana eriştiren amiral gemisi olacağız.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

Sponsorlu Bağlantılar